START
KURSY
OFERTA
CENNIK
KONTAKT
POSŁUCHAJ RADIA

Oferta

Nasza oferta to przede wszystkim kursy prawa jazdy kategorii "B" ale także inne kursy doszkalające oraz jazdy dodatkowe. Nasze wykłady prowadzą najlepsi wykładowcy z wieloletnim stażem - co jest niezwykle istotne do efektywnego wytłumaczenia niekiedy zawiłych i ciągle zmieniających się przepisów ruchu drogowego.

Własny plac manewrowy

Nasza oferta to także własny plac manewrowy dla wygody i Państwa bezpieczeństwa.

Hyundai i20

W ramach kursów oferujemy nowe samochody Hyundai i20 - takie same jak te na ktorych będą Państwo zdawać egzamin państwowy. Jest to bardzo ważne bo wiele innnych szkół prowadzi kursy na samochodach innych typów i marek - szczególnie Skoda Fabia które wyszły z użycia z Ośrodków Egzaminowania. Nauka jazdy na innym samochodzie może prowadzić do pomyłek i tym samym oblewania egzaminów - szczególnie dotyczy to manewrów parkowania na miescie.

Toyota Corolla

W ramach kursów oferujemy nowy samochód z napędem hybrydowym i automatyczną skrzynią biegów Toyota Corolla - ten sam, na któym będą Państwo zdawać egzamin państwowy. Osoby zainteresowane nauką jazdy na automacie zapraszamy do kontaktu.

Sala wykładowa

Poza tym oferujemy pełen pakiet pomocy naukowych potrzebych do nauki teorii jak i ćwiczeń przed samymi egzaminami ( w składa zestawu wchodzi także płyta CD do samodzielnych ćwiczeń na domowym komputerze).

Pomoce naukowe

W naszej sali wykładowej znajdują się tablice poglądaowe umożliwiające symulacje sytuacji na drodze - bardzo pomocne w czasie opanowywania przepisów drogowych. Poza tym posiadamy pełen pakiet tablic ze znakami drogwymi. W sali znajduje się także komputer umożliwiający symulację teoretycznego egzaminu państwowego. W cenie kursu na kategorie "B" macie Państwo zapewnione wszystkie powyższe materiały.

Created by pati5672®